loader image
Vyberte stránku

Beauty salon Witová Ostrava a Havířov

Vítejte v našem Salonu!

Vítejte v Salonu Witová, kde se krása a relaxace prolínají v neodolatelnou harmonii. V salonu v Havířově se těšíme přízni svých oddaných klientek již po mnoho let, zatímco Ostravský salon se stal součástí naší rodiny v roce 2017.

Radka, Natálie a Vanessa

Naše zakladatelky a skutečné beauty kouzelnice, se ve světě krásy pohybují už přes čtvrt století. Salon Witová je jedinečným místem, kde Vás stres opouští u vstupu do dveří a začíná pravý požitek z hýčkání. A není kam spěchat, věnujeme Vám přesně ten čas, který potřebujete, aby Vaše návštěva u nás byla vždy mimořádným luxusním zážitkem.

Pro Vaši krásu

Našim hlavním cílem je poskytovat nejvyšší úroveň služeb a předčít Vaše očekávání. Vaše vlasy, účes, pleť, ručky a nožky jsou naší prioritou. V salonu se na Vás těší tým úžasných profesionálů, kteří jsou mistři v realizaci nemožného, aby splnili Vaše přání a naplnili Vaše sny o kráse. V čele tohoto týmu stojí skvělá Natalie Witová. Její úsměv a pozitivní přístup k životu je nakažlivý a její vášeň pro krásu je znát na první pohled.